تبلیغات
لینکانه - ماه عسل نوه ملکه انگلیس
ماه عسل نوه ملکه انگلیس

روز گذشته طی یک مراسم سلطنتی زیبا و باشکوه ، کاترین و ویلیام به عقد یکدیگر در آمدند اما آنها برای ماه عسل به کجا سفر خواهند کرد؟

. . .


. . .

به گزارش دی نا؛ بسیاری از جزئیات مراسم دیروز ، مسکوت مانده بودند تا شروع مراسم ، یکی از این موارد لباس عروس بود ، زیرا تا هنگامی که عروس با لباس عروس ظاهر شد کسی نمیدانست که او به کجا سفارش لباسش را داده است یا اینکه لباس او چه شکلی است ، سلطنتی است یا ساده ؟ …

اکنون مراسم ماه عسل این دو زوج می باشد که مخفی مانده است و مشخص نیست که به کدام کشور یا منطقه قصد سفر دارند .
نکاتی که باعث می شود این مقصد به صورت راز و مخفیانه باقی بمانند ، دلایل بسیاری دارد :

۱٫ از لحاظ امنیتی صلاح نمی باشد که مکان و مقصد اقامت این دو زوج فاش شود .
۲٫ دلایل دیگری مانند حساسیت های سیاسی و دیپلماسی وجود دارند .

از منظر دیگر این دو زوج نمی توانند مدت زیادی به ماه عسل بروند و از کشور برای مدت زیادی دور بمانند و باید هر چه سریعتر به انگلستان برگردند ، زیرا ویلیام باید به پست خود که خلبان می باشد، برگردد .

کارائیب یا کورونوئیل ( جزیره ای در جنوب غربی انگلیس ) ؟

مناطقی مانند : زلاند نو یا استرالیا ، محل هایی هستند که برای ماه عسل گفته می شوند .

ویلیام برای نشان دادن افزایش احساسات ضد سلطنت طلبی به کدامیک از این مناطق سفر خواهد کرد؟ زیرا همان طور که او و همسرش در مراسم دیروز و همین طور پیشتر نشان داده بودند مخالف رفتارهای سلطنت طلبی هستند و خود را از آحاد مردم می دانند با این توصیفات هنوز مقصد نهایی این سفر مشخص نیست .

محل آینده زندگی این زوج کجاست ؟
این زوج به مدت سه سال در یک جزیره در شمال انگلستان و نزدیک به محل خدمت ویلیام ساکن می شوند تا خدمت پرنس انگلیس به اتمام برسد .كلمات كلیدی : ماه عسل نوه ملکه انگلیس ،